top of page

BMW M3 F80 Competition

Obrázek JPEG 23.jpeg
Obrázek JPEG 14.jpeg

BMW M3 F80 Competition

Motor: 3.0l I6 Twin turbo
Výkon: 600k / 750NM
Zrychlení z 0-100km/h: 3.9s
Max.rychlost: 330 km/h
Palivo: 98 Natural Benzin
Počet míst: 5
Rok výroby: 2017
Spotřeba : ø 10l/100km

''M3 generace F80, byla v mnohém revoluční. Poprvé v historii došlo k rozdělení označení sedanu a coupe, kdy se Coupe stal samostatný model M4. Oproti předchozí generaci taky F80 přišla o jeden litr objemu a dva válce. Zato ale dostala do výzbroje 2 turba – k nevoli mnoha skalních fanoušků – a stala se tak první přeplňovanou M3.

Z designového hlediska asi není co řešit. Generace F80 bývá často přijímána jako jedna z nejkrásnějších, a obecně jsem se nesetkal s nikým, komu se nelíbí. Krásná svalnatá karoserie, která vypadá, jak kdyby byla co nejtěsněji natažena kolem kol. Skvěle vyvážené proporce, široký postoj a agresivní bodykit – je perfektní.

Krom vylepšeného vzhledu ukrývá taky výrazně vylepšenou techniku. Mkové baworáky nejsou jen upravená sériová auta, jsou to v podstatě od základu postavené speciály. Z běžné trojky tak na M3 můžete použít asi jen světla. Kompletně byl taky upravený podvozek. Například ramena jsou z hliníku, což ubralo asi 8 kilo z neodpružených hmot. Auto má výrazně širší rozchod. Tužší tlumiče i pružiny, silnější stabilizátory, a celkově bylo vyztuženo.
 

Nejvíc je samozřejmě vidět karbonová střecha, která zpevnila auto ve zkrutu a snížila těžiště. Výztuhy najdete ale i mezi nápravami a v motorovém prostoru. Zajímavostí je taky karbonový kardan, který je pevnější a o 40% lehčí než běžný ocelový (auta vyrobená po roce 2018 o něj přišla kvůli nutnosti nainstalovat DPF filtr – na silnější karbonový kardan zkrátka nezbylo místo). Auto se taky odlehčovalo. Panely karoserie jsou z hliníku. Výsledek je až o 85 kilo nižší váha než u předchozí generace E90, a asi o 150 kilo menší váha než u nejnovější generace G80. F80 byla taky první M3, která se dala od série vybavit karbon keramickými brzdami, a poslední M3, která se dala koupit výhradně s pohonem zadních kol – mezi nimi samozřejmě sedí Mkový samosvor.

Interiér je v podstatě shodný s běžnou trojkou. Kvalitou a úrovní zpracování je na tom generace F lépe než předchozí „Éčko“, na aktuální modely to ale nestačí. Tu a tam najdete tvrdý plast, občas něco vrzne. Nemůžu ale říct, že by interiér působil lacině nebo odfláknutě. Oproti běžným trojkám je změn minimum. Jiný volič převodovky, lepší sedačky, trochu více karbonu a krásné analogové budíky. Jinak je to pořád relativně praktické auto se slušným kufrem a dostatkem místa vzadu. Jestli tedy hledáte něco, co bude zlé, surové, ale pořád to dokážete obhájit před manželkou, M3 by mohla být perfektní cesta.''

Naše služby
 

01

Pronájem od 3 hod až na 30 dní

Zapůjčíme vám auto na pár hodin třeba na svatbu, natáčení nebo jen tak pro zábavu na 1 den nebo víkend.

03

Neomezený počet najetých km

Máte to k nám daleko? Nevadí! Připravili jsme pro vás varianty pronájmu aut s neomezeným nájezdem km. Parkování vašeho vozu je u nás zdarma.

05

Garance pravidelně  servisovaného vozu

Dbáme na Vaší bezpečnost a proto jsou naše vozy pod drobnohledem zkušených mechaniků.Pravidelný servis našich vozů Vám zaručí bezpečnou jízdu na vašich cestách.

02

Vratná kauce pouze 25.000 Kč

U nás nemusíte skládat 200.000 zálohu a nikdo vás nebude nutit podepisovat směnku na statisíce. Pouze jedna smlouva a kauce 25.000 Kč.

04

Auta pojištěna s 10% spoluúčastí

Všechny naše vozy mají povinné i havarijní pojištění od Alianz s 10% spoluúčastí. Pokud se stane to nejhorší a nabouráte, dopředu tak víte, kolik zaplatíte.

06

Možnost uskladnění vašeho vozu během pronájmu

Na naší adrese Novohradská 745/21, České Budějovice, kde si vyzvedáváte a vracíte vůz je možnost hlídaného parkování a to vše v  ceně za pronájem.Nemusíte se starat, kde necháte během pronájmu Váš vůz a ještě ho budete mít v bezpečí.

255453760_5285384981488268_3642364098221338308_n_edited.png

Daniel Trepka

,,Řídit BMW M3 byl můj sen odjakživa. Díky pujcsisportak.cz se mi tento sen splnil.Skvělé služby a výborná cena.Těším se, až si v budoucnu opět sednu za volant.Rozhodně doporučuji vyzkoušet"

bottom of page