top of page

O nás

Original_edited.jpg

Jsme společnost, která se zabývá zážitkovými jízdami se sportovními auty a autopůjčovna.Vyzkoušejte naše služby a zažijte nezapomenutelný zážitek s vozy, které pro Vás máme připravené.

Jako bonusovou službu pro Vás máme simulátor, na kterém si můžete svoje dovednosti zdokonalit, než se pustíte za volant skutečných sporťáků.


,,Možná to znáte sami.Už jako malé dítě jsem zbožňoval auta a snil, že jednou budu řídit krásné a rychlé vozy jako ve svých hrách na počítači.Tento sen se zdál nemožný, avšak má vášeň k autům byla natolik silná, že mě motivovala každý den, kdy jsem šel do práce, tvrdě pracovat a hlavně přemýšlet, jak se dostat k takovému autu.

    Nakonec jsem po tvrdé práci a hlavně usilovném přemýšlení dosáhl na svůj první sportovní vůz. ,,Auto mám!''Jásal jsem nad svým novým Nissanem 370Z. 

    Ovšem čas ukázal, že ačkoli to není nejdražší vůz, jeho údržba a s ní spojené náklady nebyli něčím příjemným.Tím jsem získal prvotní přehled a zkušenost, co znamená vlastnit nový sportovní vůz.Díky těmto zkušenostem jsem poznal, že příjem musí být o poznání vyšší, než jsem v tu dobu měl a tak jsem nelenil a pustil se do podnikání v autodopravě. 

   Tento krok mi otevřel dveře k novým možnostem a tak jsem si k ,,Zetku'' pořídil ještě BMW M4. Bohužel mě má mladá a lehkovážná léta na tomto autě vytrestaly, a to takovým způsobem, že jsem měl vážnou dopravní nehodu, kde byla M4 zrušená na totální škodu.Tímto zážitkem jsem se velmi poučil a neváhal jsem zlepšit své řidičské dovednosti a absolvovat řadu kurzů bezpečné jízdy, jízdy smykem ,až jsem se časem dopracoval k závodní licenci.

    Díky mnoha letům zkušeností za volantem, jsem se rozhodl učinit další krok a to koupí BMW M3 F80Competition a pustit se s ní do závodění. Toto auto mi přirostlo k srdci a byla by škoda se o tento nádherný vůz s Vámi nepodělit.Proto v roce 2019 vznikla první myšlenka zážitkových jízd a pronájmu vozu(M3DRIVERCZ).Tento krok se ukázal jako výborný, protože spoustu zákazníku bylo velice spokojeno a mé auto si velmi pochvalovali.

    Proto jsem se rozhodl založit tento web a s ním se pustit naplno do sdílení zážitků právě s vámi! V budoucnu budeme naší nabídku vozů rozšiřovat, o čemž Vás budeme v sekci ,,Připravujeme'' průběžně informovat. 

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a budeme se těšit na spolupráci!''


Ladislav Susko, ředitel pujcsisportak.cz

Co naši klienti říkají?

255453760_5285384981488268_3642364098221338308_n_edited.png

Daniel Trepka

,,Řídit BMW M3 byl můj sen odjakživa. Díky pujcsisportak.cz se mi tento sen splnil.Skvělé služby a výborná cena.Těším se, až si v budoucnu opět sednu za volant.Rozhodně doporučuji vyzkoušet"

bottom of page